Race report z lipcowego weekendu

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Łapcie nasz krótki ,,race report” naszych klubowiczów czyli co się działo w miniony weekend.
Mateusz Hulewicz #58 tym razem wystartował w rundzie Mistrzostw Europy Finetwork FIM JuniorGP z świetnym wynikiem!
,,-Emocje już nieco opadły, więc czas na podsumowanie-mówi Mateusz. Tor Circuito De Montmelo Barcelona(ESPAÑA) przywitał nas bardzo wysokimi temperaturami, ale najważniejsze jest to, że zdobyłem w wyścigu 15 miejsce tym samym dopisując kolejny cenny punkt do klasyfikacji generalnej.Cały zespół Pinamoto Racing Services włożył dużo pracy, abyśmy mogli wspólnie wypracować ten przyzwoity jak na pierwszy raz wynik.”
W Koszalinie w minioną niedzielę rozstała rozegrana 3 runda MP i PP Supermoto, gdzie na torze Motopark Koszalin zameldowało się 3 naszych klubowiczów.
W klasie S1 MP na 6 miejscu zawody ukończył Maciej Wiśniewski i w klasyfikacji sezonu na półmetku zmagań zajmuje 7 pozycję.
W klasie C2 PP mogliśmy kibicować Michałowi Wiśniewskiemu, który ukończył koszalińskie zawody na pozycji 10 w swojej klasie i z dorobkiem 71 punktów w klasyfikacji sezonu zajmuje 9 pozycję.
Klasa SM Pit Bike Stock 150 Junior to podium naszego klubowicza! Patryk Kaldowski wrócił z Koszalina z pucharem za 3 miejsce! W klasyfikacji generalnej nasz klubowicz zgromadził 100pkt i cały czas ma szanse na zakończenie sezonu.. również na podium. Trzymajcie kciuki!
Fot. Zawodnicy, Mistrzostwa i Puchar Polski Pit Bike