XXVI Ogólnopolski Rajd Ekologiczny

XXVI Ogólnopolski Rajd Ekologiczny

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Wakacje, wakacje i po wakacjach….Tego hasła nie możemy zmienić ale mamy dla Was coś, co pozwoli przedłużyć letnie wojaże. Zapraszamy Was do wzięcia udziału w imprezie w pierwszy weekend września. Zainteresowani? To czytajcie dalej.

LKT WYCZÓŁ GOŚCIERADZ przy współpracy z Ludowym Klubem Turystycznym w Tucholi oraz Grupą Wojewódzką Międzynarodowego Stowarzyszenie Policji IPA w Bydgoszczy
na zlecenie Okręgowej Komisji Sportu Popularnego i Turystyki Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy, organizuje XXVI Ogólnopolski Rajd Ekologiczny pn. Ekologicznie w Borach Tucholskich – z elementami bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz IV rundę Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Okręgu PZM.ie będzie jednocześnie IV rundą Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Okręgu PZM.

Jak zawsze impreza jest dedykowana dla wszystkich posiadaczy czterech kółek, którzy chcą spędzić ciekawy weekend na łonie natury w fajnym towarzystwie:).

Szczegóły znajdziecie w regulaminie: tutaj

Do zobaczenia 2 września i spokojnie, możecie cieszyć się jeszcze wakacjami:)!