Ultramaraton Rowerowy Robinsonada

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Co można zrobić w sierpniowy weekend? Wystartować w świetnej imprezie rowerowej!
,,Ultramaraton Rowerowy Robinsonada to piękne krajobrazy, niezapomniane doznania a przede wszystkim Ludzie. Tacy, którzy czują więcej i chcą więcej. Dlatego wsiadają na rower i rozwijają skrzydła. Niosą ich dwa koła, ale przede wszystkim pasja, marzenia, siła charakteru i pragnienie przeżycia czegoś niezwykłego (…)”. Tyle opis na stronie organizatora.
Może nie wiecie ale w swoich szeregach mamy takich co poniosły ich dwa koła, siła charakteru no i z pewnością przeżyli coś niezwykłego. Jak do tego dodamy ponad 35 stopni upału i morderczy dystans to mamy idealny mix, któremu stawili czoła Krzysztof Wizner i Michał Pawlik.
Krzysztof wystartował w klasie Open-M na trasie zielonej o długości ,,skromnych” 250km. Z przygodami sprzętowymi zameldował się na mecie po 14 godzinach jazdy. Michał swój debiut w rowerowym ultramaratonie zakończył z czasem 10h12min również na dystansie 250km.
Gratulujemy a nawet (szybka lekcja j. francuskiego) chapeau bas!!!