Świetne wyniki zawodników Wyczóła w 3 rundzie Grudziądzkiego Mistrza Kierownicy!

3 runda GMK za nami

Grudziądzki Mistrz Kierownicy. Z pewnością kojarzycie nazwę tej imprezy z naszej strony internetowej i Facebook-a? Tym razem po raz 3 Automobilklub Toruński delegatura w Grudziądzu pod kierownictwem Krzysztofa Aniołowskiego przygotował świetne zawody, które były jednocześnie 7 rundą Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego w Super Sprint. Cel imprezy? Jak zawsze ,, (…) podnoszenie bezpieczeństwa na drodze poprzez doskonalenie umiejętności prowadzenia samochodu w różnych warunkach atmosferycznych i drogowych”. Taki sam cel podzieliło 22 kierowców, którzy zameldowali się w swoich autach na starcie GMK. Na uczestników poza startem w 5 klasach czekała specjalnie wyznaczona próba o długości prawie 3 kilometrów. Każdy z zawodników musiał pokonać 3 razy trasę, a najlepsze 2 wyniki były brane do klasyfikacji generalnej imprezy.
Na takim wydarzeniach fani 4 kółek z LKT Wyczół Gościeradz zawsze meldują się z ochotą i walczą do końca o cenne punkty w klasyfikacji generalnej sezonu. W klasie 1 dwa najwyższe stopnie podium należały do kierowców Wyczóła. Rewelacyjnie pojechał Krzysztof Wizner (1 miejsce) oraz Adrian Rac (2 miejsce) i z pewnością to nie ostatnie słowa tego duetu. Klasa 2 to świetna jazda Dawida Jędrzejewskiego, który ostatecznie wrócił do domu z pucharem za 2 miejsce. W tej samej klasie na 4 pozycji zameldował się na mecie Kamil Zaroda.
Przejdźmy do klasy 4 czyli najmocniejsze auta, których pojemność przekracza 2000ccm. Duet braci Rzepeckich już trochę nas przyzwyczaił, że wszędzie gdzie się pojawiają, to podium murowane. Tak było również w Grudziądzu, gdzie Aleksander Rzepecki odebrał puchar za 1 miejsce w klasie, a jego brak Tomek zameldował się na 2 miejscu.
W klasyfikacji klubowej Wyczół Gościeradz uplasował się na 1 miejscu na 6 sklasyfikowanych klubów. Pięknie dziękujemy!