Świetne wyniki zawodników Wyczóła w 3 rundzie Grudziądzkiego Mistrza Kierownicy!

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

3 runda GMK za nami

Grudziądzki Mistrz Kierownicy. Z pewnością kojarzycie nazwę tej imprezy z naszej strony internetowej i Facebook-a? Tym razem po raz 3 Automobilklub Toruński delegatura w Grudziądzu pod kierownictwem Krzysztofa Aniołowskiego przygotował świetne zawody, które były jednocześnie 7 rundą Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego w Super Sprint. Cel imprezy? Jak zawsze ,, (…) podnoszenie bezpieczeństwa na drodze poprzez doskonalenie umiejętności prowadzenia samochodu w różnych warunkach atmosferycznych i drogowych”. Taki sam cel podzieliło 22 kierowców, którzy zameldowali się w swoich autach na starcie GMK. Na uczestników poza startem w 5 klasach czekała specjalnie wyznaczona próba o długości prawie 3 kilometrów. Każdy z zawodników musiał pokonać 3 razy trasę, a najlepsze 2 wyniki były brane do klasyfikacji generalnej imprezy.
Na takim wydarzeniach fani 4 kółek z LKT Wyczół Gościeradz zawsze meldują się z ochotą i walczą do końca o cenne punkty w klasyfikacji generalnej sezonu. W klasie 1 dwa najwyższe stopnie podium należały do kierowców Wyczóła. Rewelacyjnie pojechał Krzysztof Wizner (1 miejsce) oraz Adrian Rac (2 miejsce) i z pewnością to nie ostatnie słowa tego duetu. Klasa 2 to świetna jazda Dawida Jędrzejewskiego, który ostatecznie wrócił do domu z pucharem za 2 miejsce. W tej samej klasie na 4 pozycji zameldował się na mecie Kamil Zaroda.
Przejdźmy do klasy 4 czyli najmocniejsze auta, których pojemność przekracza 2000ccm. Duet braci Rzepeckich już trochę nas przyzwyczaił, że wszędzie gdzie się pojawiają, to podium murowane. Tak było również w Grudziądzu, gdzie Aleksander Rzepecki odebrał puchar za 1 miejsce w klasie, a jego brak Tomek zameldował się na 2 miejscu.
W klasyfikacji klubowej Wyczół Gościeradz uplasował się na 1 miejscu na 6 sklasyfikowanych klubów. Pięknie dziękujemy!