Zakończenie sezonu 2021 ZO PZM Bydgoszcz

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

,,Last Christmas, I gave you my heart…”. Zapewne ten utwór słyszeliście już kilkaset razy, bo atakował Was masowo od 3 tygodni i wraca jak bumerang w postaci deja vu filmu ,,Kevin sam w domu” w Polsacie. W ten weekend damy Wam odpocząć od świątecznej gorączki i nie dołożymy ,,do pieca” kartką z życzeniami świątecznymi, ale co się odwlecze…:)
Co w ten weekend? Otóż czas na szybkie podsumowania osiągnięć naszych klubowiczów w mijającym 2021 roku- zanim zostaniecie oddelegowani na zakupy przez drugą połówkę z hasłem ,,na swoje rajdy/zawody/sprinty (odpowiednie skreślić) zawsze znajdziesz czas, ale jak coś trzeba w domu zrobić (…).
W pierwszej kolejności wrzucamy na tapetę wyniki imprez okręgowych, czyli z naszego regonu Pomorza i Kujaw oraz odznaczenia honorowe oraz za ,,Za zasługi dla Spotu” od PZM. Brązowa Odznaka „Za Zasługi dla Sportu” powędrowała do kolegów Jarosław Ginter oraz Bartek Zwolanowski . Odznakę Honorową Polskiego Związku Motorowego ,,Zasłużony dla Polskiego Związku Motorowego” uzyskał Mariusz Rydzkowski. Złotą odznakę Leonard Weilandt, srebrną koledzy Janusz Kalinowski, Tomasz Meyze oraz Wiesław Rzyduch.
Teraz czas na naszych mistrzów kierownicy, którzy brali udział w Mistrzostwach Okręgu w Super Sprincie. Już w tym miejscu dziękujemy naszym klubowiczom, bo dzięki zdobytym punktom LKT Wyczół Gościeradz w klasyfikacji klubowej uzyskał tytuł Klubowego Mistrza Okręgu!
Wyniki indywidualne:
Klasa 1
– Krzysztof Wizner- Mistrz Okręgu
– Adrian Rac- Wicemistrz Okręgu
– Maciej Kwasiński- II Wicemistrz Okręgu
Klasa 2
-Radosław Kufel – Wicemistrz Okręgu
Klasa 3
– Patryk Scieszynski- Mistrz Okręgu
– Olgierd Nikel- Wicemistrz Okręgu
Klasa 4
– Aleksander Rzepecki- II Wicemistrz Okręgu
Klasyfikacja Generalna
– Patryk Scieszynski- II Wicemistrz Okręgu
Wyniki indywidualne i klubowe w Turystycznych Samochodowych Mistrzostwach Okręgu. W tej konkurencji klubowo LKT uplasował się na III miejscu.
Klasyfikacja kierowców- Jerzy Gwizdała – II Wicemistrz Okręgu
Klasyfikacja pilotów – Łucja Gwizdała- II Wicemistrz Okręgu
A już jutro czeka nas zakończenie sezonu motocyklowego 2021r. Mamy czym się pochwalić, więc spokojnie czekajcie na relację z Warszawy.