Supermoto w Słomczynie

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

II runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto za nami. Po rundzie w Bydgoszczy tym razem w gorącą niedziele zawodnicy zameldowali się na Mazowszu a konkretnie na Autodrom Słomczyn. Frekwencja imponująca, bo zawodach wzięło udział 129 głodnych adrenaliny motocyklistów w 8 klasach, więc emocji nie zabrakło! Tor o długości 1309m z ponad 250m odcinkiem szutrowym, więc to gwarantowało mocne ściganie.
Barwy ,,Wyczóła” reprezentowało 3 naszych klubowiczów. W klasie S1 Mistrzostw Polski Maciej Wiśniewski po dwóch wyścigach zajął 11 miejsce i zgarnął okrągłe 20 punktów do klasyfikacji sezonu, gdzie po 2 rundach rider CF450 #528 zajmuje 8 pozycję!
Klasa C2 Pucharu Polski to udany występ Michała Wiśniewskiego, który wywalczył 10 miejsce i 22 punkty do klasyfikacji sezonu. Po 2 rundach Michał idzie w ślady Macieja i zajmuje 8 miejsce w C2 Pucharu Polski.
Trzecim muszkieterem w barwach Wyczóła był Patryk Kaldowski dosiadający Pit Bike YCF o pojemności 150cm. W klasie Stock 150 Junior nasz klubowicz zameldował się na 5 pozycji a w klasyfikacji sezonu z dorobkiem 64 punktów zajmuje 4 miejsce i cały czas ma szansę na podium.
16 lipca zmagania Supermoto przenoszą się nad morze, gdzie w Motopark Koszalin zostanie rozegrana III runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, która będzie jednocześnie półmetkiem tegorocznych zmagań Supermoto.
Zdjęcia: Mistrzostwa i Puchar Polski Pit Bike – jak zawsze świetne foty!