MTB ,, WYHASAJ SIĘ”

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Zapewne już zauważyliście, że w naszych szeregach mamy miłośników fanów ścigania się i turystyki na dwóch i czterech kółkach! Tym razem Krzysztof Wizner pozostawił swoją rajdową Hondę Civic w garażu i wskoczył na rower aby się wyhasać. Czy to się udało? Odpowiedź znajdziecie w krótkiej relacji.
,,Czerwiec… Pomimo wysokich temperatur na nudę narzekać nie możemy. Za mną dwa starty w maratonach rowerowych. 11 czerwca uczestniczyłem w piątej edycji Grudziądzkiego Festiwalu Rowerowego oraz 17 czerwca w imprezie pod nazwą WYŚCIG MTB – WYHASAJ SIĘ w Decznie. Trasa o długości 27 kilometrów obfitująca w 300 metrów przewyższeń, ale nie myślcie że było jakoś mega łatwo… Zdecydowanie nie! To naprawdę spory wysiłek dla organizmu, ale jak masz wsparcie to czujesz że możesz wszystko (dziękuję Ewa). Organizator wyścigu stanął na wysokości zadania: trasa szybka z technicznymi elementami. Niestety jednemu z zawodników musiała pomóc załoga karetki. Na szczęście po wyścigu widziałem jak chodzi ale po tak groźnym upadku musiało strasznie boleć! Finalnie zawody ukończyłem na miejscu 35/83 w OPEN.”
Specjalnie dla Was Krzysztof przygotował nagranie onboard z wyścigu: https://youtu.be/KjueBvD4FHg https://connect.garmin.com/modern/activity/11362274465…