Mateusz Hulewicz na Mistrzostw Europy FIM JuniorGP

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Gotowi na gorącą relację z rozpalonej słońcem Portugalii? Jeśli tak, to łapcie info od Mateusz Hulewicz #58, który na kolejnej rundzie Mistrzostw Europy Finetwork FIM JuniorGP zameldował się na pozycji…No właśnie! Sprawdźcie sami w relacji naszego klubowicza:)!
Gratulujemy!

🏁Czwarta runda Mistrzostw Europy Finetwork FIM JuniorGP™️ na słynnym torze Autódromo Internacional do Algarve w portugalskim Portimao za nami.
📈Tor jest bardzo wymagający jednak różnice poziomów sprawiają, że frajda z jazdy jest NIESAMOWITA!
📊Zawody z Pinamoto Racing Services zakończyliśmy na 🅿️1️⃣6️⃣. Było kilka przygód, ale zespół jak zawsze stanął na wysokości zadania. Najważniejsze, że jest progres i wiemy co należy jeszcze poprawić na kolejną rundę. Czasy za każdym okrążeniem były coraz lepsze, więc jak na pierwszy raz na tym obiekcie jestem umiarkowanie zadowolony.
😱Poziom zawodników w stawce kosmiczny, tym bardziej cieszę się, że mogłem uczyć się od najlepszych 😎. Zdobyte doświadczenie – bezcenne!🔥🔥🔥
🔜Teraz już mój wzrok i przygotowania kierują się ku piątej rundzie ECh , która odbędzie się na Circuit de Catalunya w pobliżu Barcelony 🇪🇦
💙 Dziękuję wszystkim za doping, a kibicom, którzy byli na miejscu za ogromne wsparcie! Jestem bardzo za to wdzięczny!♥️