II runda Autoslalomu – Grand Prix Szczecinka

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Lotnisko w Wilczych Laskach…gdzie to właściwie jest? Podpowiadamy: w Województwie Zachodniopomorskim. Druga podpowiedź: niedaleko Szczecinka.Trzecia podpowiedź: w miniony weekend odbyła się impreza dla fanów hasła ,,ogień na tłoki”. Czwarta podpowiedź: Autoslalom o Grand Prix Szczecinka. Piąta podpowiedź: nasi klubowicze tam też byli! Mamy 5 kluczowych puzzli majówki na świeżym powietrzu..już bez maseczek, ale w kaskach ma się rozumieć:)!
Ok, czyli było szybko, nie brakowało adrenaliny, szybkich zwrotów akcji i mocnej rywalizacji o najlepszy czas przejazdu. Jeśli dodamy, że patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Szczecinka Pan Daniel Rak, to wydarzenie miało odpowiedni poziom organizacyjny, o który zadbał Automobilklub Koszaliński. Na kierowców czekały dwie opcje: dla mniej zaawansowanych slalomsprint dla długości 2000m oraz dla wymiataczy superslalom czyli 4000m trasy.
Naszych dwóch klubowiczów wybrało opcję nr 2 i słusznie, bo
Michał Sobota wygrał klasę Super S1, podobnie Krzysztof Wizner , który również wrócił z pucharem za pierwsze miejsce. Natomiast nasza koleżanka Lucyna Marachowska wybrała zmagania w opcji 1 czyli slalomsprint i zameldowała się na 3 miejscu w klasie sprint- S3.
Super wyniki! Gratulujemy!
Kolejna edycja Autoslalom również w formie odlotowej, czyli 5-6 czerwca na lotnisku Broczyno nieopodal Czaplinka.