Gala Sportów Motorowych PZM

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W minioną niedzielę 1 grudnia w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego została zorganizowana przez PZM Gala Zakończenia Sezonu Sportu Motocyklowego. Jest to już tradycyjna impreza, gdzie najlepsi zawodnicy w Polsce odbierają oficjalnie puchary oraz szarfy, które są wręczane przez PZM za najwyższe osiągnięcia w mijającym roku. Poza klasyfikacją indywidualną są również nagradzane kluby w poszczególnych dyscyplinach związanych ze sportem motocyklowym.

Jest nam szczególnie miło ogłosić, że w minioną niedzielę nazwa LKT Wyczół Gościeradz była kilkukrotnie prezentowana publiczności zgromadzonej na gali oraz przed monitorami (relację live transmitowała ekipa BORNTOMX).

Wyczół Gościeradz został nagrodzony za zdobycie w 2019r w klasyfikacji klubowej:
-V-ce Mistrza Polski w Supermoto 2019
-III miejsca w Pucharze Polski Supermoto 2019

Puchary odebrał nasz Prezes Bartosz Zwolanowski.

W Supermoto nagrody za zdobycie V-ce Mistrza Polski 2019 w klasie S2 odebrał nasz zawodnik Michał Pawlik. II miejsce w Pucharze Polski Supermoto 2019 wywalczył Maciej Michalski, który nie mógł być obecny na gali i nagrodę w imieniu Macieja odebrał nasz Prezes Bartek Zwolanowski.

W wyścigach motocyklowych Mateusz Hulewicz odebrał tytuł Mistrza Polski 2019 w klasie Supersport 300 oraz tytuł zdobywcy Pucharu Polski 2019 w Pitbike w klasie Stock 150.
Nasz klubowicz Wiktor OSTRY Ostrowski odebrał nagrodę za II miejsce w Pucharze Polski 2019 w klasie Sport 600 oraz I miejsce w klasie Sport 300!

Na gali był również obecny nasz klubowicz Bartek Wiczyński, który odbierał Puchar za kolegę z teamu Irka Sikorę.

Serdecznie dziękujemy naszym mistrzom za wywalczenie tytułów w barwach LKT Wyczół Gościeradz oraz trzymamy kciuki za sezon 2020!!!Gala