Finał Grudziądzkiego Mistrza Kierownicy

Stało się! Grudziądzki Mistrz Kierownicy 2021 przechodzi do historii. 3 rundy, kilkadziesiąt aut na każdej imprezie, setki przejechanych kilometrów przez uczestników, kilkaset uśmiechów radości i tysiące ml adrenaliny. W skrócie: działo się:)!
Automobilklub Toruński Delegatura Grudziądz postawił sobie za cel główny GMK ,,(…) podnoszenie bezpieczeństwa na drodze poprzez doskonalenie umiejętności prowadzenia samochodu w różnych warunkach atmosferycznych i drogowych.” Czy to się udało? Patrząc na relacje zawodników z pewnością to się udało!
Jak wypadła ekipa ,,Wyczóła”? W klasie 1 Adrian Rac wrócił do domu z tytułem Grudziądzkiego Mistrza Kierownicy. V-ce Mistrzem został Krzysztof Wizner.
Klasa 3 zdominował Olgierd Nikel, który zgarnął 1 miejsce oraz tytuł mistrzowski. 4 miejsce wywalczył Patryk Scieszynski. Dwie ,,czwórki” to wynik Aleksandra Rzepeckiego, który w klasie najmocniejszych aut (klasa 4) zakończył sezon GMK 2021 na 4 pozycji.
Warto nadmienić, że o cenne punkty dla LKT walczyli Lucyna Marachowska (klasa 3) oraz Radek Kufel (klasa 2), którzy finalnie (ze względu na uczestnictwo w 1 imprezie) nie zostali sklasyfikowani, ale trzeba przyznać-nie odpuszczali!
Finalnie w klasyfikacji klubowej LKT Wyczół Gościeradz zajął 2 miejsce!
Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym klubowiczom!