Finał Grudziądzkiego Mistrza Kierownicy

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Stało się! Grudziądzki Mistrz Kierownicy 2021 przechodzi do historii. 3 rundy, kilkadziesiąt aut na każdej imprezie, setki przejechanych kilometrów przez uczestników, kilkaset uśmiechów radości i tysiące ml adrenaliny. W skrócie: działo się:)!
Automobilklub Toruński Delegatura Grudziądz postawił sobie za cel główny GMK ,,(…) podnoszenie bezpieczeństwa na drodze poprzez doskonalenie umiejętności prowadzenia samochodu w różnych warunkach atmosferycznych i drogowych.” Czy to się udało? Patrząc na relacje zawodników z pewnością to się udało!
Jak wypadła ekipa ,,Wyczóła”? W klasie 1 Adrian Rac wrócił do domu z tytułem Grudziądzkiego Mistrza Kierownicy. V-ce Mistrzem został Krzysztof Wizner.
Klasa 3 zdominował Olgierd Nikel, który zgarnął 1 miejsce oraz tytuł mistrzowski. 4 miejsce wywalczył Patryk Scieszynski. Dwie ,,czwórki” to wynik Aleksandra Rzepeckiego, który w klasie najmocniejszych aut (klasa 4) zakończył sezon GMK 2021 na 4 pozycji.
Warto nadmienić, że o cenne punkty dla LKT walczyli Lucyna Marachowska (klasa 3) oraz Radek Kufel (klasa 2), którzy finalnie (ze względu na uczestnictwo w 1 imprezie) nie zostali sklasyfikowani, ale trzeba przyznać-nie odpuszczali!
Finalnie w klasyfikacji klubowej LKT Wyczół Gościeradz zajął 2 miejsce!
Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym klubowiczom!