Świetny występ Mateusza Hulewicza

Świetny występ Mateusza Hulewicza

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W miniony weekend na bydgoskim kartodromie odbyła się III runda Dobre Sklepy Motocyklowe Puchar Polski Pit Bike w formule wyścigowej. Trzeba przyznać, że 16 lipca zaskoczył wszystkich uczestników pogodą, która zmieniała się jak w kalejdoskopie, ale to nie odstraszyło motocyklistów. W sobotnich zmaganiach wzięło udział 94 motocyklistów w 9 klasach. W grupie SuperPit mogliśmy podziwiać start naszego kolegi klubowego Mateusza Hulewicza, który po przygodach wywalczył 3 miejsce.

-Po dwóch glebach i jeździe na łokciu w deszczu nie jest to najgorszy rezulat, ale… mogło być znacznie lepiej. Dziękuje bardzo teamowi i kibicom. Dzisiejsze zawody to już historia, teraz jestem myślami na Misano World Circuit , gdzie za dwa tygodnie odbędzie się kolejna runda mistrzostw Włoch! Obserwujcie mój profil -powiedział Mateusz.

Oczywiście! Trzymamy kciuki za występ Mateusza w gorącej Italii.