Supermoto wystartowało w Koszalinie

Sezon Supermoto rozpoczęty. W miniony weekend 3 zawodników Wyczóła wzięło udział w I I II rundzie Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Koszalinie. O ile deszcz straszył uczestników w piątek, tak aura przez cały weekend sprzyjała mocnemu odkręcaniu manetki.
W klasie Mistrzostw Polski S2 w sobotę bezkonkurencyjny okazał się Michał Pawlik, który zajął 1 miejsce. W niedzielę po zaciętej walce Michał zdobył drugie miejsce, ponieważ musiał uznać wyższość Jędrzeja Żuralskiego. Zdecydowanie obaj panowie będą ostro walczyć na kolejnej rundzie na bydgoskim Kartodromie. Pechowo zawody w Koszalinie będzie wspominał Maciej Wiśniewski, który w sobotę po zdobyciu 6 miejsca i 30 punktów nie wystartował w niedzielnych zmaganiach z powodu kontuzji.
W klasie Pucharu Polski C2 świetnie wystartował nasz kolejny reprezentant Maciej Michalski, który w sobotę zajął 1 miejsce! W niedzielę W niedziele Maciej potwierdził bardzo dobrą formę w tym sezonie i zajął drugie miejsce w kwalifikacjach. W pierwszym wyścigu zaliczył bardzo dobry start, jednak dwa błędy(upadki) przyniosły 7 miejsce. W drugim wyścigu ponownie Maciej świetnie wystartował i objął prowadzenie, lecz powodu błędu innego zawodnika doszło do kontaktu i upadku w sekcji terenowej toru. Finalnie niedzielne zmagania Maciej zakończył na 8 pozycji oraz
3 miejsce w klasyfikacji generalnej, co bardzo dobrze wróży na kolejnych rundach.

Już dziś zapraszamy wszystkich fanów wysokich prędkości. 1 czerwca LKT Wyczół Gościeradz będzie organizatorem 3 rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Miejsce bez zmian-widzimy się na Kartodrom Bydgoszcz. Do zobaczenia!