Rallysprint Challenge wystartował

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W całym kraju nadal obowiązują ograniczenia związane z kolejną falą Covid19, więc coraz więcej imprez motoryzacyjnych jest przekładanych na dalsze terminy lub całkowicie odwoływanych. Przed podobnym tematem stanął Automobilklub Bydgoski, który wybrał trzecie rozwiązanie tj. imprezę Rallysprint Challenge
organizował w formie szkolenia…i to był przysłowiowy strzał w dziesiątkę. W minioną sobotę 66 uczestników mogło szlifować swoje umiejętności jazdy samochodem na specjalnie przygotowanej trasie, odpowiednio nawodnionej przez matkę naturę i jak zawsze wymagającej maksymalnego skupienia. Areną doskonalenia jazdy była znana wszystkim płyta pilskiego lotniska.
Jako LKT Wyczół oddelegowaliśmy na szkolenie delegację w składzie: Adrian Rac, Łukasz Kasprzyk, Dawid Jędrzejewski
z pilotem Filip Pastewski, Patryk Scieszynski, Robert Gościniak, Krzysztof Wizner oraz Michał Sobota.
Podczas szkolenia organizator zadbał o pomiar czasu, więc wyniki naszych kierowców możecie sprawdzić na stronie:

http://www.speedzone.pl/wyniki/?rajd=91…

Kolejna okazja do nauki szybkiej jazdy samochodem? Już 8 maja ponownie Automobilklub Bydgoski zaprasza do Piły. Liczymy, że już bez wirusowych ograniczeń, bo piękna pogoda została zamówiona:).

Fot. klubowicze, FlyFoto.PRO, Agniess.pl