Rajd Wilka i Gonitwa Kaszubska-relacja!

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Mamy dla Was zaległe fotorelacje z dwóch świetnych rajdów. W obu przypadkach były to imprezy rozgrywane w ramach cyklu Rajdowe Mistrzostwa Polski Zachodniej
.
Łobez gmina
to małe miasteczko w województwie zachodnio-pomorskim, które było gospodarzem 2. Rajdu Wilka i jednocześnie miejscem, gdzie odbyła się 2 runda RMPZ. Jednak 19-20 września zrobiło się na ulicach Łobza naprawdę głośno a to za sprawą nocnego prologu na ulicach miasteczka. Kilkanaście decybeli do wydarzenia dorzuciło 5 załóg Wyczóła:
-Michał Sobota / Damian Punia
-Tomasz JĘDRZEJCZAK / JOANNA JĘDRZEJCZAK
– Patryk Scieszynski / Bartosz Michalski
– Robert Gościniak / Anna Budzyńska
– Łukasz Kasprzyk / Rallyholic – Dawid Jędrzejewski

Jak poszło? Zajrzyjcie na stronę rajdu z oficjalnymi wynikami:
http://www.rajdwilka.pl/wyniki2020/oficjalna_koncowa.pdf
Z Pomorza Zachodniego przenosimy się na Kaszuby, gdzie 17 października o 18:50 wystartowała pierwsza załoga w 3 eliminacji RMPZ Bëtowskô Gòńba w Bytowie. Odcinki rajdu były przygotowane w formule Super KJS, więc długość całkowita trasy wynosiła 155km w tym 27km OS-ów. 58 załóg na starcie mówi samo za siebie:). Z gościnności kaszubskich odcinków specjalnych skorzystało 5 załóg w barwach LKT:
– Michał Sobota / Damian Punia
– TOMASZ JĘDRZEJCZAK / JOANNA JĘDRZEJCZAK
– Patryk Scieszynski / Marcin Boiński
-Łukasz Kasprzyk / Olgierd Nikel
– Robert Gościniak / Anna Budzyńska
Wyniki? Znajdziecie je poniżej:
http://www.bytowskagonitwa.pl/index.php?id=wyniki
Najbliższy weekend to 46 edycja Rajd Monte Karlino
, która będzie jednocześnie 4 rundą RMPZ. 14-15 listopada ponownie w Koszalinie zobaczymy naszych rajdowców. Trzymamy kciuki!
Fot. Tomasz Kołtys