Prosimy o wsparcie dla Edmunda

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Życie pisze różne scenariusze i nie zawsze pozytywne i o tym dziś chcemy Was poinformować. Kilka miesięcy temu niespodziewany wypadek komunikacyjny zmienił diametralnie życie naszego klubowego kolegi Edmunda Szufrajdy. Do chwili wypadku Edmund był osobą zawsze zaangażowaną w wydarzenia organizowane przez LKT Wyczół Gościeradz, zawsze uśmiechniętą i nigdy nie odmawiał pomocy innym.
Dlatego teraz My prosimy Was o pomoc dla niego, aby mógł wrócić do zdrowia i zrealizować marzenie jakim jest budowa toru motocrossowego dla wnuków i wszystkich młodych fanów motosportu. W tym celu niezbędne są środki finansowe do rehabilitacji Edmunda, który wkrótce zostanie wypisany ze szpitala. W tym celu możecie przekazać 1,5% swojego podatku. Szczegóły jak to zrobić znajdziecie na grafice a więcej szczegółów na stronie Fundacja Votum

Szufrajda Edmund


Wielkie dzięki za wsparcie!