Pracowity weekend

Pracowity weekend

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Jeden weekend, jeden zawodnik, jeden quad i dwie imprezy! W sobotę (13.042024) nasz kolega klubowy Maksym Szulc wystartował w imprezie @Orlen Super Race , który został zorganizowany w Kleczewie. Szybki, wymagający rajd, któremu dodatkowo towarzyszyła słoneczna pogoda i odcinki, gdzie zawodnicy rozpędzali się powyżej 100km/h. W wydarzeniu wzięło udział aż 143 uczestników w 17 klasach. Nasz zawodnik rywalizował w Quad 2×4, gdzie zameldował się na 3 miejscu zmagań!
W niedzielę (14.04) w Kwidzynie została zorganizowana IV runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Cross Country przez @KKM Kwidzyn. Ponad 9 kilometrowa trasa, sporo zakrętów i dużo kurzu, ale to nie odstraszyło Maksyma. Świetna jazda przez 90 minut wyścigu zaowocowała 1 miejscem w klasie Quad Open Mistrzostw Polski oraz dodaniem 25 punktów do klasyfikacji sezonu.
Gratulujemy!