Mateusz Hulewicz zdobywcą Pucharu Polski Pit Bike!!!

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W minioną niedzielę została rozegrana ostatnia V Runda Pucharu Polski Pit Bike 30.09.2018 Toruń na Awix Racing Arena, gdzie w klasie Stock 150 Junior o ostatnie punkty w tym sezonie walczył nasz klubowicz Mateusz Hulewicz. Po zaciętej walce Mateusz w pierwszym wyścigu zajął 3 miejsce, a w drugim nie dał szans rywalom i jako pierwszy przekroczył linię mety. Tym samym nasz klubowicz zgarnął 67 punktów do klasyfikacji sezonu i z łącznym dorobkiem 211 punktów zajął 1 miejsce w swojej klasie. Serdecznie gratulujemy Mateuszowi zdobycia 1 miejsca w Pucharze Polski i dziękujemy za reprezentowanie barw LKT Wyczół Gościeradz.