Lucyna i Krzysztof na 39 Grudziądzki Rajd Samochodowy

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

26 czerwca wystartował 39 Grudziądzki Rajd Samochodowy, który był jedncześnie Mistrzoswami Okręgy Bydgoskiego w KJS. 10 prób o długości niemal 20km,całość rywalizacji poprzedzona honorową próbą sportową na Placu Niepodległości, bezchmurne niebo, wybitni wysoka temperatura- to wszystko zapowiadało niebanalne wydarzenie zorganizowane przez @Automobilklub Grudziądzki.
W mieście nad Wisłą zameldował się nasz klubowy duet Lucyna Marachowska a w roli pilota na prawym fotelu Peugeota 206 zasiadł Krzysztof Wizner, który podsumował występ w Grudziadzu:

,,No i był rajd w Grudziądzu, no i wystartowaliśmy, no i ukończyliśmy… No i… DRUUUUUUUGIEEEEEEE W KLASIE!!!
Chociaż drugi PS na którym uszkodziliśmy felgę nie zapowiadał niczego optymistycznego to dojechaliśmy na drugim w klasie/ trzy załogi oraz na 10 w klasyfikacji generalnej
Duży sukces, kolejny pierwszy raz a właściwie pierwsze razy
– pierwszy raz Lucyny na KJS
– pierwszy raz kiedy byłem pilotem kobiety
– pierwszy raz stanąłem na podium jako pilot
– pierwszy raz tak szybko wymieniliśmy koło
– pierwsze rozpinanie pasów transportowych przez Lucynę
– pierwsze oparzenie o tłumik
– pierwsze punkty zdobyte w mistrzostwach okręgu bydgoskiego w kjs
– pierwszy wywiad do Kamery, Lucyny w sensie
trochę się nazbierało.
No i wystartowaliśmy jako jedyna załoga reprezentująca Wyczół Gościeradz, co wystarczyło żeby zająć trzecie miejsce w klasyfikacji klubowej. „

Serdeczne gratulacje i 3majcie gaz!