Bydgoskie Klasyki Nocą z rajdowym akcentem

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

No i udało się!!!
Wczorajsze Vol.5 – Bydgoskie Klasyki Nocą miały swoją strefę rajdową.
Pojawiło się pięć aut z czego trzy to auta zawodników LKT “Wyczół” Gościeradz
Jeszcze raz dzięki dla organizatorów za możliwość zaprezentowania się oraz dla Rajdowe love – małżeńskie rajdowanie Patryk Scieszynski i Maciej Kwasiński , koledze z niebieskiego subaru (nie mieliśmy okazji się poznać) za spotkanie. Pozdrawiamy wszystkich oglądających, kilka osób wydawało się nawet zainteresowanych😉. Oczywiście wielkie dzięki dla Joanna Głowik Małe Co Nieco bez Jej obecności byśmy nie mieli zdjęć.
Niestety frekwencja na tej imprezie była mniejsza niż poprzednio, deszcz zrobił swoje, na szczęście podczas samego spotkania nie padało.
Jeśli organizatorzy będą jeszcze chcieli nas oglądać to czekamy na informacje, póki co zapraszamy na FotoSPOT Bydgoskie Klasyki vol.2 już 16.09.
15.09 na łamach Gazeta Regionalna Powiat Bydgoski powinien się ukazać materiał z tego co było wczoraj. No i oczywiście krótkie video oraz zdjęcia