II runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto

II runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Serdecznie zapraszamy na II rundę tegorocznych zmagań w Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto, która odbędzie się 12 czerwca na Kartodrom Bydgoszcz. To już kolejny rok, gdzie na torze nad Brdą będą rywalizować motocykliści w tej pięknej dyscyplinie, która łączy wyścigi szosowe i motocross.
Tradycyjnie LKT Wyczół Gościeradz będzie gospodarzem imprezy.

Sponsorzy II rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto:

Wilmat
Bank Spółdzielczy w Koronowie
MX Sklep
Lewiatan i Delikatesy Bartosz
Dom Opieki Max
Hurtownia Budowlana Ratmas
Azia Systemy Alarmowe

Info dla kibiców:
Oficjalne otwarcie zawodów o godzinie 13:00, ale już od rana zachęcamy kibiców do obecności na treningach. Wstęp dla publiczności jest bezpłatny, ale bardzo prosimy o stosowanie zasad bezpieczeństwa związanych z Covid19 tj. zachowanie dystansu społecznego, w wymaganych obszarach używanie maseczek, brak przebywania osób na kwarantannie oraz z objawami etc. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc parkingowych prosi o pozostawienie aut przy najbliższych marketach (Obi, Galeria Pomorska). Na miejscu będzie czekać na Was zaplecze gastronomiczne.

Info dla zawodników:

Regulamin imprezy:https://pzm.pl/…/regulamin_-_supermoto_2_runda_mp_i_pp…
Harmonogram:https://pzm.pl/…/harmonogram_-_supermoto_2_runda_mp_i… Pokaż mniej