1 runda MOB w Autoslalomie

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Słoneczna pogoda, wiosenny klimat, 30 kierowców oraz zacięta rywalizacja. Tak w dużym skrócie można opisać I rundę Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego PZM w AutoSlalomie. Tradycyjnie gospodarz imprezy Automobilklub Kujawsko-Pomorski przygotował szereg przeszkód na trasie zlokalizowanej na bydgoskim Kartodromie. Wśród kierowców na starcie w minioną niedzielę zameldowało 8 klubowiczów z Wyczóła.
W klasie 1 puchar za 2 lokatę zgarnął Dawid Jędrzejewski Rallyholic. Trofeum za 3 miejsce odebrał Krzysztof Wizner, a Adrian Rac za 4 lokatę. W klasie 2 środkowe miejsce na podium wywalczył Łukasz Kasprzyk, a 4 miejsce Kamil Zaroda. 5 pozycję w klasie 3 zgarnął Kamil Wysokiński. Wśród najmocniejszych aut ponownie Aleksander Rzepecki udowodnił, że jego poczciwy Golf diesel nadal rządzi. Z niedzielnego ścigania Olek ponownie wrócił z pucharem za 1 miejsce w klasie, ale również na 1 pozycji w generalce. 3 miejsce w klasie 4 wywalczył Maciej Żwirko, a Tomek Rzepecki uplasował się na 4 miejscu.
Trzymamy kciuki za naszych zawodników na kolejnych imprezach.