1 runda MOB w Autoslalomie

Słoneczna pogoda, wiosenny klimat, 30 kierowców oraz zacięta rywalizacja. Tak w dużym skrócie można opisać I rundę Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego PZM w AutoSlalomie. Tradycyjnie gospodarz imprezy Automobilklub Kujawsko-Pomorski przygotował szereg przeszkód na trasie zlokalizowanej na bydgoskim Kartodromie. Wśród kierowców na starcie w minioną niedzielę zameldowało 8 klubowiczów z Wyczóła.
W klasie 1 puchar za 2 lokatę zgarnął Dawid Jędrzejewski Rallyholic. Trofeum za 3 miejsce odebrał Krzysztof Wizner, a Adrian Rac za 4 lokatę. W klasie 2 środkowe miejsce na podium wywalczył Łukasz Kasprzyk, a 4 miejsce Kamil Zaroda. 5 pozycję w klasie 3 zgarnął Kamil Wysokiński. Wśród najmocniejszych aut ponownie Aleksander Rzepecki udowodnił, że jego poczciwy Golf diesel nadal rządzi. Z niedzielnego ścigania Olek ponownie wrócił z pucharem za 1 miejsce w klasie, ale również na 1 pozycji w generalce. 3 miejsce w klasie 4 wywalczył Maciej Żwirko, a Tomek Rzepecki uplasował się na 4 miejscu.
Trzymamy kciuki za naszych zawodników na kolejnych imprezach.