WYCZÓŁ GOŚCIERADZ ZDOMINOWAŁ PIERWSZĄ RUNDĘ WŁOCŁAWSKIEGO MISTRZA KIEROWNICY!

W niedzielę 27 czerwca na terenach okalających włocławską halę sportową OSiR przy ul. Chopina została rozegrana pierwsza runda cyklu WŁOCŁAWSKI MISTRZ KIEROWNICY. Na starcie imprezy organizowanej przez Automobilklub Włocławski zameldowało się 21 zawodników- w tym 7 kierowców Wyczół Gościeradz!
Piękna pogoda, wesoła atmosfera spowodowały, że wszyscy byli pozytywnie nastawieni do ścigania. Trasa była kręta i długa (jeden przejazd to 2500m) ale na tyle intuicyjna, że po zapoznaniu pieszo oraz później już autem, każdy zawodnik był w stanie przejechać ją bez pomocy pilota. Bliskość krawężników hamowała zapędy większości uczestników, co oczywiście nie przeszkadzało w dynamicznej i często widowiskowej jeździe. Jak to na takich wyścigach bywa nie tylko o atmosferę i zabawę chodzi ale również o wyniki… I tutaj WYCZÓŁ GOŚCIERADZ pokazał się z najlepszej strony wygrywając w rywalizacji klubowej. Wyniki w poszczególnych klasach przedstawiały się następująco:
klasa IV – miejsce trzecie – Aleksander Rzepecki
klasa III – miejsce pierwsze – Patryk Scieszynski; miejsce drugie – Olgierd Nikel
klasa II – miejsce pierwsze – Radek Kufel
klasa I – miejsce pierwsze – Adrian Rac; miejsce drugie – Krzysztof Wizner
Niestety nie wszyscy uczestnicy ukończyli zmagania. Z różnych powodów trójka zawodników nie dojechała do mety, na szczęście ucierpiał jedynie sprzęt.
Reasumując: Automobilklub Włocławski po raz kolejny stanął na wysokości zadania i ułożył ciekawy i wymagający odcinek, który z tego co było słychać, podobał się zarówno zawodnikom jak i kibicom.
Na 8 sierpnia AW wyznaczył datę drugiej rundy tego cyklu. Pomimo, że organizatorzy jeszcze nie potrafią określić w jakim miejscu zostanie rozegrana, z pewnością warto zarezerwować sobie dzień w kalendarzu!

Fot.Zawodnicy