Długi weekend majowym kojarzy się zazwyczaj z grillowaniem, wyjazdem na działkę
autem zapakowanym pod korek, rodzinnymi spacerami, wyjściem wieczorem na miasto (w końcu bez kurtki zimowej!). W dwóch słowach: pełny relaks 🙂!
A jak do tego dodamy słoneczną pogodę, wiosenne krajobrazy, to mamy idealną majówkę!
Jednak nasi klubowi koledzy spędzili weekend pracowicie! W jaki sposób? Łapcie krótkie info:
Mateusz Hulewicz #58 zaliczył pierwszy start w Mistrzostwach Europy FIM w klasie SuperStock 600 na motocyklu Yamaha R6.
Zawodnik teamu Pinamoto Racing Services walczył na torze Estoril Race Circuit w Portugalii. Z jakim wynikiem? Odsyłamy na stronę
Mateusza na FB…aha, przy okazji warto użyć opcji ,,Lubię to!” 🙂
Maksym Szulc walczył w Mistrzostwa Polski Cross Country, które tym razem zagościły w stolicy Dolnego Śląska.
Zawodnik MP Quad Open po 2 dniach rywalizacji we Wrocławiu wywalczył 4 miejsce i w klasyfikacji generalnej
po 4 rundach umocnił się na 5 miejscu.
Piotr Santus wystartował w Bike Maraton – Polanica-Zdrój 2023. Trasa wyścigu została zlokalizowana w typowo górskim
klimacie, więc nie zabrakło zjazdów i podjazdów, krętych leśnych ścieżek i 1399m przewyższeń. Nie było ławo! 52km trasy Piotr przejechał w czasie 03:51:09.

Trąbki Wielkie. Miejscowość z zabawną nazwą, ale idealnymi warunkami do MTB.
7 maja w Trąbkach Wielkich została rozegrana kolejna runda MH Automatyka MTB Pomerania Maraton – Trąbki Wielkie, Osada49 #3.
Do wyboru 3 dystanse- w tym ten najbardziej wymagający czyli Mega o długości 55km. Barwy
Wyczóła reprezentował Krzysztof Wizner, którego znacie również z wyścigów KJS. Który dystans wybrał Krzysztof? Oczywiście, że najdłuższy:)!