Finał MP i PP Supermoto 2022

Finał MP i PP Supermoto 2022

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Serdecznie zapraszamy na VII rundę tegorocznych zmagań w Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto, która odbędzie się 1 października na Kartodrom Bydgoszcz. To już kolejny rok, gdzie na torze nad Brdą będą rywalizować motocykliści w tej pięknej dyscyplinie, która łączy wyścigi szosowe i motocross. Będzie to jednocześnie ostatnia runda, która wyłoni mistrzów Polski oraz zdobywców Pucharu Polski.
Tradycyjnie LKT Wyczół Gościeradz będzie gospodarzem imprezy a wstęp dla publiczności będzie bezpłatny.

UWAGA: Zgodnie z komunikatem GKSM 15/2022 wręczenie pucharów zdobytych w zawodach Pucharów Polski od 2022 roku będzie odbywało się po zawodach kończących sezon danej konkurencji.

Regulamin uzupełniający: https://pzm.pl/pliki/zg/motocykle/supermoto/regulaminy/regulamin_-_supermoto_7_runda_mp_i_pp_bydgoszcz_2022.pdf
Harmonogram imprezy: https://pzm.pl/pliki/zg/motocykle/supermoto/regulaminy/harmonogram_-_supermoto_7_runda_mp_i_pp_bydgoszcz_2022.pdf

Akredytacje dla fotografów: media@lktwg.com

Imprezę napędzają: Wilmat, Bank Spółdzielczy w Koronowie, MX Sklep, Gmina Koronowo, www.mat.bydgoszcz.pl