Włocławski Mistrz Kierownicy-relacja.

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

2. Runda Włocławski Mistrza Kierownicy – 5. Runda Super Sprint za nami. W minioną niedzielę 14 lipca Automobilklub Włocławski był organizatorem wydarzenia, które zostało zlokalizowane na parkingu Hala Mistrzów Włocławek przy ul. Chopina. Na starcie stawiło się 19. załóg, na które czekała próba o długości 1500m oraz konieczność pokonania jej 3 krotnie podczas imprezy. Uczestników poza świetną pogodą dopingowała spora ilość kibiców. A ci mieli co podziwiać, bo na trasie pojawił Jakub Zieliński w swoim BMW e30 zbudowanym do driftu i zaprezentował widzom swoje umiejętności jazdy bokiem!
Oczywiście na liście startowej znalazło się aż 6 klubowiczów LKT Wyczół Gościeradz. Trasa była wymagająca i kręta a wąskie alejki parkingu z wysoki krawężnikami wymagały od kierowców skupienia i bezbłędnej jazdy. Jeśli chcecie poczuć klimat trasy to zapraszamy do obejrzenia on-board z Krzysztof Wizner:

Najważniejsze na koniec czyli wyniki niedzielnych zmagań naszych klubowiczów:

Klasa 1:
1) Krzysztof Wizner🥇
2) Adrian Rac🥈

Klasa 2:
1) Łukasz Kasprzyk🥇
2) Dawid Jędrzejewski🥈
3) Kamil Zaroda🥉

Klasa 4:
3) Tomasz Rzepecki🥉

Klasyfikacja klubowa:
1) LKT Wyczół Gościeradz🏆 🏁💪
2) AK Włocławski
3) AK Toruński del. Grudziądz

Fot. Rajdowe Kujawy (polecamy odwiedzić ten profil!), zawodnicy