Udany weekend zawodników Wyczóła

Aż 5 pucharów zdobyli zawodnicy LKT Wyczół Gościeradz w imprezach, które były rozgrywane miniony weekend. Najdalej wybrał się Maksym Szulc, który rywalizował w klasie Quad Open Mistrzostw Polski w Rajdach Enduro w Wałbrzychu. Niezwykle szybka i krótka trasa przypadła do gustu naszemu koledze, bo zarówno w sobotę jak i niedzielę zajął 2 miejsce w swojej klasie. Jednocześnie Maksym prowadzi w klasyfikacji generalnej i będzie dalej walczył w kolejnych rundach o tytuł Mistrza Polski.
Również na quadzie ścigał się Mariusz Trojanowski, który wywalczył 1 miejsce w Quad Licencja w imprezie cross country o Puchar Wójta Gminy Ostróda w CC 16.06. Kajkowo-Górczyn. 6-kilometrowa trasa przygotowana przez AMK Drwęca Ostróda przebiegała przez naturalne tereny tj. łąki, liczne dukty leśne, jary a nawet wąwóz ze strumykiem. Świetne 9 miejsce w klasie licencja zajął nasz motocyklista Paweł Budziak, pomimo trudnych warunków na trasie i tropikalnej temperatury. Jak sam przyznał start wymagał żelaznej kondycji, ale urozmaicona trasa dawała bardzo dużo satysfakcji.
Z kolei w niedzielę Automobilklub Toruński zorganizował II rundę Toruńskiego Mistrza Kierownicy. Jak wiemy takie imprezy wybierają chętnie nasi kierowcy, więc 4 naszych reprezentantów zameldowało się na starcie u naszych sąsiadów. 3 miejsce w klasie 1 zajął Krzysztof Wizner, który tradycyjnie zaprezentował się w Hondzie Civic. W klasie 2 Kamil Zarodawalczył do końca w srebrnym Mitsubishi Colt zajmując finalnie 2 miejsce. W klasie 4 tradycyjnie zobaczyliśmy duet braci Tomasz Rzepecki i Aleksander Rzepecki. Ostatecznie Tomek zgarnął puchar za drugie miejsce, a Olek uzyskał 8 lokatę. Dzięki licznej reprezentacji LKT Wyczół zajął 3 miejsce w klasyfikacji klubowej. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy!