W latach 1970 – 2020, zawodnicy LKT Wyczół Gościeradz 112 razy stawali na najwyższym podium Mistrzów Polski i Pucharu Polski w tym w klasyfikacji drużynowej 27 razy, natomiast w indywidualnej 85 razy i tak:

Wyścigi motocyklowe:

drużynowo 17 razy w tym:
– 2 tytuły Mistrzów Polski (1973,1974)
– 4 tytuły Wicemistrzów Polski (1970,1972,1975,1976)
– 6 tytułów II Wicemistrzów Polski (1971,1977,1978,1984,1985,2017)
– 4 x III miejsca (1995,1996.1997,1998)
– 1 x III miejsce w Mistrzostwach Polski kl. Superstock 1000 (2015)

indywidualnie 43 razy i tak:
1972 Ryszard Maciejewski Wicemistrz Polski w klasie 125 ccm.
1973 Zdzisław Lewandowski Mistrz Polski w klasie 50 ccm
Wiesław Bełdowski Młodzieżowy Wicemistrz Polski kl. 50 ccm
Ryszard Maciejewski Wicemistrz Polski w klasie 125 ccm
Romuald Szerffel II Wicemistrz Polski klasa 125 ccm
Stanisław Paradowski Młodzieżowy Mistrz Polski kl. 125 ccm
1974 Zdzisław Lewandowski Mistrz Polski w klasie 50 ccm
Jerzy Paradowski II Wicemistrz Polski klasa 125 ccm
1975 Zdzisław Lewandowski Mistrz Polski w klasie 50 ccm
1979 Kazimierz Kminikowski II Wicemistrz Polski klasa 250 ccm
1980 Zdzisław Lewandowski II Wicemistrz Polski klasa 175 ccm
1981 Zdzisław Lewandowski Wicemistrz Polski w klasie 175 ccm
1982 Zdzisław Lewandowski II Wicemistrz Polski w klasie 175 ccm
1983 Piotr Uczniak II Wicemistrz Polski kl.50 ccm FSE
1984 Zdzisław Lewandowski Mistrz Polski w klasie 175 ccm
1985 Zdzisław Lewandowski II Wicemistrz Polski w klasie 175 ccm
1986 Tomasz Gollob II Wicemistrz Polski kl.50 ccm FSE
Piotr Kopczyński I miejsce w klasie 70 ccm FSE
1987 Piotr Kaczała II Wicemistrz Polski kl. 70 ccm FSE
Piotr Nawrocki II Wicemistrz Polski kl.250 ccm
1989 Piotr Nawrocki Wicemistrz Polski- Formuła 250 ccm
1997 Bartosz Zwolanowski II Wicemistrz Polski w klasie 80 ccm
1998 Bartosz Zwolanowski Mistrz Polski w klasie 80 ccm
1999 Bartosz Zwolanowski II Wicemistrz Polski, w klasie 125 ccm NSR
2001 Bartosz Zwolanowski III miejsce w klasie Supersport 400
Marcin Kałdowski Wicemistrz Polski w klasie Supersport 600
2002 Marcin Kałdowski II wicemistrz Polski w klasie Supersport 600
2003 Marcin Kałdowski II wicemistrz Polski w klasie Supersport 600
2004 Marcin Kałdowski Wicemistrz Polski w klasie Supersport 600
Bartosz Zwolanowski I miejsce w klasie Honda CBR 125 Puchar PZM
2005 Marcin Kałdowski Mistrz Polski w klasie Supersport 600
2006 Marcin Kałdowski Mistrz Polski w klasie Superstock 600
2009 Tomasz Grabowski I miejsce w klasie Suzuki GSX-R pow.600 Puchar Polski
2010 Marcin Kałdowski II Wicemistrz Polski w klasie Supersport 600
Przemysław Piastowski I miejsce w klasie Honda CBR 125 Puchar Polski
2011 Marcin Kałdowski II Wicemistrz Polski w klasie Supersport 600
Przemysław Piastowski I miejsce w klasie 125 Puchar Polski
2017 Bartłomiej Wiczyński Mistrz Polski kl. Superstock 1000
2019 Mateusz Hulewicz Mistrz Polski w klasie Supersport 300
Wiktor Ostrowski I miejsce w klasie Sport 300 Puchar Polski
2020 Mateusz Hulewicz I miejsce Puchar Europy Alpe Adria klasa SSP 300
Mateusz Hulewicz 1 miejsce Mistrzostwa Polski klasa Supersport 300
Bartłomiej Wiczyński II miejsce Mistrzostwa Polski klasa Superstock 1000

Wyścigi supermoto:

drużynowo 6 razy w tym:

2014 III miejsce Klubowy Puchar Polski
2016 Klubowy II Wicemistrz Polski
2017 Klubowy Wicemistrz Polski
2018 Klubowy Wicemistrz Polski
2019 Klubowy Wicemistrz Polski
2020 Klubowy II Wicemistrz Polski
indywidualnie 13 razy i tak:
2009 Marcin Rybski II Wicemistrz Polski klasa S1
Marcin Rybski II Wicemistrz Polski klasa Open
2011 Marcin Rybski II Wicemistrz Polski klasa S1
Michał Radłowski III miejsce klasa 250 Puchar Polski
2012 Marcin Rybski Wicemistrz Polski klasa S1
2014 Michał Pawlik I miejsce Puchar Polski klasa C2
2016 Szymon Wesołowski III miejsce Puchar Polski klasa Pit Bike MRF
2018 Mateusz Hulewicz I miejsce Puchar Polski Pit Bike kl. Stock 150 Junior
2019 Michał Pawlik Wicemistrz Polski klasa S2
Maciej Michalski II miejsce Puchar Polski klasa C2
Mateusz Hulewicz I miejsce Puchar Polski Pit Bike kl. Stock 150
2020 Michał Pawlik II Wicemistrz Polski klasa S2
Mateusz Hulewicz I miejsce Puchar Polski Pit Bike kl. Stock 150

Motocross:

1986 Jacek Gollob Mistrz Polski w klasie 50 FSE
Tomasz Gollob Wicemistrz Polski w klasie 50 FSE
2014 Jan Santus III miejsce Puchar Polski kl. MX 65

Country Cross:
2006 Adam Lewandowski III miejsce w klasie Open B Puchar PZM
2013 Zbigniew Gill-Kwaśniewski II miejsce Puchar Polski klasa Senior 2
2017 Maksym Szulc II miejsce Puchar Polski klasa Quad Open

Enduro:
2018 Maksym Szulc Mistrz Polski klasa Quad Open

Rajdy obserwowane (trial):
1991 Jacek Olech Wicemistrz Polski grupa A
Jacek Olech Mistrz Polski Juniorów
1992 Jacek Olech II Wicemistrz Polski grupa A
1993 Jacek Olech Mistrz Polski Seniorów
2005 Jarosław Jażdżewski II miejsce Puchar PZM klasa otwarta
2006 Jacek Olech Mistrz Polski Seniorów
Jarosław Jażdżewski II miejsce Puchar PZM klasa otwarta
Edyta Jakubowska- Olech II miejsce Puchar PZM klasa kobiet

Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski:
1998 Piotr Gołdyn II miejsce w klasie 900 CC

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski:
2003 Marcin Gagacki III miejsce w klasie N3 Puchar PZM
Marcin Gagacki III miejsce w grupie N Puchar PZM
2010 Marcin Gagacki II miejsce klasa A7
2011 Marcin Gagacki Mistrz Polski w klasie N3
2012 Marcin Gagacki II wicemistrz Polski w grupie N
2013 Marcin Gagacki Mistrz Polski w grupie N

Samochodowy Rallycross:
2006 Marcin Gagacki II Wicemistrz Polski w klasie 4
Marcin Gagacki III miejsce Puchar Polsko-Litewski klasa 4

Cyklotrial:
drużynowo 2 razy i tak:
1997 Klubowy II Wicemistrz Polski
II miejsce klubowo w klasyfikacji MŁODZIK
indywidualnie:
1997 Magdalena Sekita II miejsce w klasie (Femine)

Karting:
Indywidualnie 4 razy:
2002 Łukasz Szufrajda III miejsce w Pucharze PZM- kategoria wyścigowa
2003 Łukasz Szufrajda Mistrz Polski – kategoria wyścigowa
2004 Łukasz Szufrajda III miejsce w Pucharze PZM- kategoria wyścigowa
2005 Kuba Strześniewski Wicemistrz Polski kl. Intercontinental A
drużynowo 2 razy i tak:
2005 Klubowy II Wicemistrz Polski kat. ROK Vortex
III miejsce klubowo Otwarty Puchar Polski kat, ROK Vortex

Trzynastu naszych zawodników należało do motocyklowej kadry narodowej a byli to Koledzy:
Ryszard Gordon, Romuald Szerffel, Ryszard Maciejewski, Zdzisław Lewandowski, Kazimierz Kminikowski, Piotr Nawrocki, Piotr Kaczała, Jacek Olech, Marcin Kałdowski, Marcin Rybski, Bartłomiej Wiczyński, Michał Pawlik, Mateusz Hulewicz.

Do kartingowej kadry narodowej należał Kuba Strześniewski natomiast do samochodowej Marcin Gagacki.
W roku 1981 Kol. Zdzisław Lewandowski (4- krotny Mistrz Polski w wyścigach motocyklowych) został przez ówczesny Komitet Młodzieży i Kultury Fizycznej w Warszawie uhonorowany tytułem MISTRZA SPORTU
.

Za osiągnięte wyniki sportowe i turystyczne wyróżniono nasz klub w latach:
1974 – przez Redakcję „Wiadomości Sportowych” Warszawa – sportowym znakiem jakości OMEGA,
1981- przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Koronowskiej – Medalem imieniem Stanisława Brzęczkowskiego,
1988- przez Radę Główną Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe – Zbiorową „Złotą Odznaką Honorową LZS”,
1989- przez Zarząd Wojewódzki PTTK w Bydgoszczy – Srebrnym Medalem „Za Szczególne Zasługi dla Turystyki”
1993 – przez Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego-„ Złotą Odznaką Honorową PZM”,
1995 – przez Burmistrza Koronowa – Medalem „ Za Zasługi dla Ziemi Koronowskiej”,
1996 – przez TUiR WARTA S.A. O/Bydgoszcz-Medalem 75-lecia Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA,
1997 – przez Zarząd Główny LOK Warszawa – Srebrnym Medalem „ Za Zasługi dla Ligi Obrony Kraju”,
2003 – przez Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Spraw Socjalnych – Odznaką „Za Zasługi dla Turystyki”,
2004 – przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego – Medalem „Wojewody Kujawsko-Pomorskiego”,
2010 – przez Zarząd Główny PZM Warszawa – „Medalem 60-lecia Polskiego Związku Motorowego”,
2013 – przez Sejmik Województwa Kujawko-Pomorskiego – Odznaką Honorową „Za Zasługi dla Województwa Kujawsko-Pomorskiego”,
2013 – przez Zarząd Powiatu Bydgoskiego – „Medalem Starosty Bydgoskiego za Zasługi dla Powiatu”.
2016 – po raz drugi przez Radę Główną Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe – Zbiorową „Złotą Odznaką Honorową LZS”,
2020 – uchwałą Prezydium ZO PZM Bydgoszcz- Okolicznościową Odznaką 70-lecia Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy.

Za pracę społeczną na rzecz rozwoju i popularyzacji sportów motorowych oraz turystyki w środowisku wiejskim nasi działacze klubowi zostali uhonorowani odznaczeniami i odznakami:
– Złoty Krzyż Zasługi – 2 osoby,
– Srebrny Krzyż Zasługi – 5 osób,
– Brązowy Krzyż Zasługi – 4 osoby,
– Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej – 10 osób,
– Odznaka „Za Zasługi dla Sportu” – 19 osób,
– Zasłużony Działacz Turystyki – 14 osób,
– Odznaka „ Za Zasługi dla Turystyki” – 20 osób,
– Medal Wojewody Kujawsko-Pomorskiego – 1 osoba,
– Zasłużony Działacz Ludowych Zespołów Sportowych – 50 osób,
– Odznaki Honorowe LZS (od brązowej do złotej) – 208 osób,
– Godność Członka Honorowego PZM – 2 osoby,
– Zasłużony Działacz Polskiego Związku Motorowego – 18 osób,
– Odznaki Honorowe PZM (od brązowej do złotej) – 182 osoby,
– Medal Wydziału KFiT UW Bydgoszcz – 6 osób,
– Odznaki Honorowe LOK (od brązowej do złotej) – 19 osób,
– Odznaka Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej – 8 osób,
– Oznaka -„Miłośnik Brdy” – 5 osób,
– Medal „Za Szczególne Zasługi dla LKT Wyczół” – 58 osób,
– Odznaka Srebrna „50 lat LKT Wyczół” – 91 osób,
– Odznaka Honorowa 70-lecia ZO PZM Bydgoszcz – 30 osób.