Relacja z VI rundy Autostalom MOB

15 października na Kartodrom Bydgoszcz koledzy z Automobilklubu Kujawsko-Pomorskiego przy współpracy z Oponeo Motorsport zorganizowali przedostatnią rundę Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego Autoslalom. Łącznie na starcie zameldowało się 33 zawodników, w tym liczba 8 osobowa ekipa reprezentująca barwy Wyczóła.  Pogoda wyraźnie sprzyjała rywalizacji i walce o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej. W klasie 1 Krzysztof Wizner zajął 2 miejsce tracąc jedynie 4 sekundy do zwycięzcy. Nie zmienia to faktu, że obecnie Krzysztof prowadzi w klasyfikacji generalnej z dorobkiem 85 punktów i swoim udziałem w VII rundzie przypieczętuje tytuł mistrzowski. W klasie 2 bezkonkurencyjny okazał się Łukasz Kasprzyk, który do „generalki” dorzucił 20 punktów za pierwsze miejsce. Równie szybki był kolejny nasz klubowicz Kamil Zaroda, który przed finałową rundą zajmuje 2 miejsce w klasyfikacji generalnej tracąc jedynie 1 punkt do pierwszego miejsca w tabeli. Trzymamy mocno kciuki za udany występ 5 listopada!

W klasie 3 na ostatnim stopniu podium stanął Patryk Ścieszyński, który zdobył swoje pierwsze 15 punktów w „generalce”. 11 miejsce zajął Adrian Rac, który na kilkanaście dni przed finałową rundą w klasyfikacji generalnej zajmuje 3 pozycję. Tuż za nim został sklasyfikowany Kamil Wysokiński z dorobkiem 42 punktów.

W przedostatniej rundzie w klasie 4 wystartowało jedynie 4 kierowców. Na najwyższym stopniu podium stanął Aleksander Rzepecki, który kolejny raz udowadnia rywalom, że jest w bardzo dobrej formie. Na 3 miejscu zawody ukończył Maciej Żwirko i jedynie strata ułamków sekund pozbawiła go 2 pozycji.  Przed ostatnią listopadową rundą podium klasyfikacji generalnej klasy 4 zostało zdominowane przez zawodników Wyczóła. Prowadzi Aleksander Rzepecki z dorobkiem 99 punktów, drugie miejsce i 75 punktów to wyniki Macieja Żwirko, a tuż zanim z 67 punktami plasuje się Tomasz Rzepecki.  6 miejsce utrzymuje Kamil Jaroszewski.

Serdecznie zapraszamy już dziś na finałową rundę MOB Autoslalom, która zostanie rozegrana 5 listopada również na Kartodrom Bydgoszcz. Trzymajmy kciuki za zawodników w barwach LKT Wyczół Gościeradz