Gala Sportów Motorowych PZM

W minioną niedzielę 1 grudnia w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego została zorganizowana przez PZM Gala Zakończenia Sezonu Sportu Motocyklowego. Jest to już tradycyjna impreza, gdzie najlepsi zawodnicy w Polsce odbierają oficjalnie puchary oraz szarfy, które są wręczane przez PZM za najwyższe osiągnięcia w mijającym roku. Poza klasyfikacją indywidualną są również nagradzane kluby w poszczególnych dyscyplinach związanych ze sportem motocyklowym.

Jest nam szczególnie miło ogłosić, że w minioną niedzielę nazwa LKT Wyczół Gościeradz była kilkukrotnie prezentowana publiczności zgromadzonej na gali oraz przed monitorami (relację live transmitowała ekipa BORNTOMX).

Wyczół Gościeradz został nagrodzony za zdobycie w 2019r w klasyfikacji klubowej:
-V-ce Mistrza Polski w Supermoto 2019
-III miejsca w Pucharze Polski Supermoto 2019

Puchary odebrał nasz Prezes Bartosz Zwolanowski.

W Supermoto nagrody za zdobycie V-ce Mistrza Polski 2019 w klasie S2 odebrał nasz zawodnik Michał Pawlik. II miejsce w Pucharze Polski Supermoto 2019 wywalczył Maciej Michalski, który nie mógł być obecny na gali i nagrodę w imieniu Macieja odebrał nasz Prezes Bartek Zwolanowski.

W wyścigach motocyklowych Mateusz Hulewicz odebrał tytuł Mistrza Polski 2019 w klasie Supersport 300 oraz tytuł zdobywcy Pucharu Polski 2019 w Pitbike w klasie Stock 150.
Nasz klubowicz Wiktor OSTRY Ostrowski odebrał nagrodę za II miejsce w Pucharze Polski 2019 w klasie Sport 600 oraz I miejsce w klasie Sport 300!

Na gali był również obecny nasz klubowicz Bartek Wiczyński, który odbierał Puchar za kolegę z teamu Irka Sikorę.

Serdecznie dziękujemy naszym mistrzom za wywalczenie tytułów w barwach LKT Wyczół Gościeradz oraz trzymamy kciuki za sezon 2020!!!Gala