6 zawodników Wyczóła na Supermoto w Toruniu

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Amerykański Angielski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Po inauguracji sezonu supermoto w Bydgoszczy, gdzie LKT Wyczół Gościeradz był organizatorem I i II rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, zmagania zagościły w Toruniu. Przez dwa dni minionego weekendu ponad 90 zawodników ścigało się na torze Awix Racing Arena, gdzie gospodarzem imprezy był Automobilklub Wielkopolski. Barwy klubowe reprezentowało 5 zawodników. W najmocniejszej klasie Mistrzostw Polski S2 wystartowali Michał Pawlik oraz Maciej Wiśniewski. Po dwóch dniach zmagań Fabio dorzucił 36 punktów do klasyfikacji sezonu zajmując 4 miejsce w klasyfikacji zawodów. Na 11 pozycji zameldował się Wiśnia zdobywając pierwsze w tym sezonie 19 punktów. W Pucharze Polski C2 Maciej Michalski dojechał na bardzo dobrej 9 pozycji i z 59 punktami zajmuje 11 miejsce w klasyfikacji generalnej. W tej samej klasie Dominik Dabrowski wrócił z Torunia z 13 lokatą i 17 punktami.
W sobotnich zmaganiach w klasie PitBike MRF wystartował Remigiusz Prus zdobywając w dwóch biegach swoje pierwsze 9 punktów. Gratulujemy.

Ekipa z Moto Kamera przygotowała video relację z zawodów:
https://www.youtube.com/watch?v=7YonfFuB_pw

Kolejne zmagania zawodników supermoto odbędą się blisko morza.W dniach 22-23.07 organizatorem IV i V rudny będzie Motopark Koszalin. Trzymajmy kciuki za naszych zawodników!