Sukcesy załóg Wyczóła na 51. Rajdzie Toruńskim

W dniu 20.05.2018r Automobilklub Toruński był organizatorem 51. Toruńskiego Rajdu Samochodowego, który był jednocześnie 1 rundą Mistrzostw Okręgu PZM w KJS. Na załogi czekało aż 15 prób na trasie, której łączna długość wynosiła 60 kilometrów. W niedzielny poranek zameldowało się przy toruńskiej Motoarenie 25 załóg wraz z 3 ekipami naszych klubowiczów. Po całym dniu zmagań wśród aut o najmniejszej pojemności (do 1400ccm) 3 miejsce wywalczył duet Krzysztof Wizner wraz z pilotem Jakubem Komorowskim.

-Dla nas ten rajd nie okazał się być szczęśliwym. Na drugim odcinku skosiliśmy krawężnik, kilka razy pomyliliśmy trasę i dodatkowo na dwunastym odcinku panewka odmówiła współpracy-opowiada Krzysztof Wizner. W efekcie ostatnie 3 odcinki przejechaliśmy rekreacyjnie i ledwo wróciliśmy autem do domu. Finalnie dało to ostatnią, bo trzecią lokatę w klasie i ostatnie miejsce w generalce wśród załóg które ukończyły imprezę. Aż trzy załogi ze względu na awarie nie ukończyły rajdu-mówi Krzysztof.

Świetnie pojechał duet Kamil Zaroda i Agnieszka Paszkiewicz, którzy zajęli 1 miejsce w klasie 2-tradycyjnie w Mitsubishi Colt.

-Razem z Agnieszka Paszkiewicz w roli pilota zajęliśmy 1 miejsce w klasie i 5 w generalce Nie do końca jestem zadowolony z tego miejsca ponieważ powinniśmy mieć 2 z racji tego że jeden przejazd był trochę pomylony co zweryfikowałem dopiero w domu, po dokładnym obejrzeniu filmu z rajdu. Ale już teraz czasu się nie cofnie. Gratuluję Marcinowi Chromińskiemu bo to jemu należy się ten puchar- opowiada Kamil Zaroda

W klasie 4 z pucharem za 3 lokatę wrócili nasi klubowicze Tomasz Rzepecki wraz z pilotem Damianem Ujazdowskim.
Serdecznie gratulujemy sukcesów naszym zawodnikom i dziękujemy za wywalczenie 2 miejsca w klasyfikacji klubowej dla LKT Wyczół Goscieradz.