Race report z lipcowego weekendu

Łapcie nasz krótki ,,race report” naszych klubowiczów czyli co się działo w miniony weekend.
Mateusz Hulewicz #58 tym razem wystartował w rundzie Mistrzostw Europy Finetwork FIM JuniorGP z świetnym wynikiem!
,,-Emocje już nieco opadły, więc czas na podsumowanie-mówi Mateusz. Tor Circuito De Montmelo Barcelona(ESPAÑA) przywitał nas bardzo wysokimi temperaturami, ale najważniejsze jest to, że zdobyłem w wyścigu 15 miejsce tym samym dopisując kolejny cenny punkt do klasyfikacji generalnej.Cały zespół Pinamoto Racing Services włożył dużo pracy, abyśmy mogli wspólnie wypracować ten przyzwoity jak na pierwszy raz wynik.”
W Koszalinie w minioną niedzielę rozstała rozegrana 3 runda MP i PP Supermoto, gdzie na torze Motopark Koszalin zameldowało się 3 naszych klubowiczów.
W klasie S1 MP na 6 miejscu zawody ukończył Maciej Wiśniewski i w klasyfikacji sezonu na półmetku zmagań zajmuje 7 pozycję.
W klasie C2 PP mogliśmy kibicować Michałowi Wiśniewskiemu, który ukończył koszalińskie zawody na pozycji 10 w swojej klasie i z dorobkiem 71 punktów w klasyfikacji sezonu zajmuje 9 pozycję.
Klasa SM Pit Bike Stock 150 Junior to podium naszego klubowicza! Patryk Kaldowski wrócił z Koszalina z pucharem za 3 miejsce! W klasyfikacji generalnej nasz klubowicz zgromadził 100pkt i cały czas ma szanse na zakończenie sezonu.. również na podium. Trzymajcie kciuki!