Mamy Mistrzów!

5 listopada Automobilklub Kujawsko-Pomorski zorganizował siódmą, a jednocześnie ostatnią rundę w tym roku imprezę Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego Autoslalom. W niedzielny poranek na bydgoskim kartodromie zameldowało się 31 kierowców, w tym 10 zawodników naszego klubu. Również tym razem ,,Wyczółowcy” pokazali się z bardzo dobrej strony jednocześnie kończąc udany sezon startów w Autoslalomach. W klasie 1 bezkonkurencyjny w Hondzie Civic był Krzysztof Wizner, który dorzucił do klasyfikacji generalnej 20 punktów i przypieczętował tytuł Mistrza Okręgu. W tej samej klasie swoje pierwsze punkty zdobył Dawid Jędrzejewski i z wynikiem 17 punktów zajął 6 miejsce w klasyfikacji sezonu. W klasie 2 tytuł mistrzowski wywalczył Kamil Zaroda, a 3 stopień podium przypadł dla Łukasza Kasprzyka, który rywalizował w aucie Proton Satria. Sezon 2017 w klasie 3 Adrian Rac zakończył na 4 pozycji z dorobkiem 54 punktów i tylko 5 ,,oczek” dzieliło Adriana od 3 miejsca na podium. 51 punktów i 5 lokata w klasyfikacji sezonu przypadła dla Kamila Wysokińskiego. 15 miejsce w klasie 3 w tegorocznym sezonie wywalczył Michał Głogowski, a Patryk Ścieszyński uplasował się na 18 miejscu.

Tegoroczną klasyfikację w klasie 4 zdominowali zawodnicy Wyczóła. Wszystkie tytuły mistrzowskie w tej klasie zasłużenie powędrowały w ręce naszych klubowiczów! Mistrzem Okręgu Bydgoskiego został Aleksander Rzepecki, tytuł Wicemistrza powędrował do Macieja Żwirko, a II Wicemistrzem zgarnął Tomasz Rzepecki. Na 6 miejscu uplasował się Marcin Drzewiecki, na 8 Kamil Jaroszewski.

Klubowo LKT Wyczół Gościeradz z dorobkiem 52 punktów został Mistrzem Okręgu za co serdecznie dziękujemy wszystkim naszym klubowiczom, którzy reprezentowali barwy Wyczóła w tegorocznych zmaganiach Autoslalom!!!