Super Sprint w Wąbrzeźnie

W ubiegłą niedzielę (07.07.19r) odbyła się pierwsza,a zarazem jedyna w tym sezonie, runda Wąbrzeskiego Mistrza Kierownicy. Zawody te były jednocześnie IV rundą Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego Super Sprint, a sama baza rajdu została zlokalizowana na placu przy dworcu PKP. Wąbrzeskie wydarzenie zgromadziło 20 kierowców, którzy musieli zmierzyć się z wolną, ale bardzo wymagającą trasą. Nawierzchnia obfitowała w kamyczki, pod którymi znajdowały się niezbyt równe betonowe płyty. Efekt? Świetna zabawa, ale również wyzwanie dla kierowców, którzy musieli wykazać się świetnymi umiejętnościami i opanowaniem emocji. Jak można się domyślić każdy przejazd auta generował tumany kurzu ku radości licznie zgromadzonych kibiców. Łącznie każdy z uczestników miał do pokonania 3 próby, które wyłoniły zwycięzców.
Świetne występy zaliczyli nasi klubowicze. W klasie 1 najszybszy czas wykręcił Krzysztof Wizner, a z pucharem za trzecie miejsce wrócił do domu Adrian Rac. W klasie 2 drugie miejsce wywalczył Kamil Zaroda, a 3 stopień podium zgarnął Dawid Jędrzejewski. Klasa 4 to obecność na podium dwóch braci Rzepeckich:Tomka (2m) oraz Aleksandra (3m).
Serdecznie gratulujemy naszym klubowiczom i zachęcamy do kibicowania na kolejnych rundach Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego Super Sprint !

Fot.Rajdowe Kujawy, Kamil Zaroda