Rajd Ekologiczny-relacja

W minioną sobotę 3 września 2022 roku LKT WYCZÓŁ GOŚCIERADZ przy współpracy z Ludowym Klubem Turystycznym w Tucholi oraz Grupą Wojewódzką Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA w Bydgoszczy zorganizował XXV Ogólnopolski Rajd Ekologiczny pod nazwą Ekologicznie w Borach Tucholskich – z elementami bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wydarzenie stanowiło również IV rundą Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Okręgu PZM.
Jak zawsze impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, ponieważ w sobotni poranek na starcie w Tucholi stawiło się 15 załóg. Trasa prowadziła z Tucholi do miejscowości Swornegacie, gdzie zaplanowano podsumowanie imprezy. Trzeba podkreślić, że słoneczna pogoda sprzyjała rywalizacji. Wszyscy uczestnicy dotarli szczęśliwie do mety, gdzie czekała na nich przepyszna grochówka. Po wręczeniu pucharów oraz nagród rzeczowych zorganizowano wspólne ognisko z pieczonymi kiełbaskami.
Mamy dla Was fotogalerie wydarzenia. Dużą porcję zdjęć przygotował dla Was również Edward Makowski- do pobrania ze strony: https://we.tl/t-zyB7l20d07 .
Wyniki znajdziecie tutaj: https://pzm.pl/…/wyniki/2022_wyniki_xxv_ekologiczny.pdf
Do zobaczenia na kolejnym rajdzie!