Wyczółowcy pojechali w Grudziądzu

W minioną niedzielę Grudziądz stał się areną zmagań naszych kierowców w ramach 2 rundy Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego w Autoslalomie. Wydarzenie organizowane przez Automobilklub Toruński Delegatura Grudziądz było jednocześnie 2 rundą Grudziądzkiego Mistrza Kierownicy. Szybka trasa, słoneczna pogoda oraz świetne suche i warunki przyciągnęły 25 uczestników, którzy w niedzielny poranek stanęli do rywalizacji na trasie zlokalizowanej przy ul. Lotniczej. Tradycyjnie charakterystyczne okrągłe i kolorowe logo Wyczóła pojawiło się na 7 autach. W klasie 1 (auta do 1400ccm) rewelacyjnie pojechał Dawid Jędrzejewski który zgarnął puchar za 2 lokatę. Ze wspomnieniami i pucharem za 3 miejsce wrócił do domu Adrian Rac. Na 4 pozycji uplasował się Krzysztof Wizner, który tradycyjnie zameldował się na imprezie swoją czerwoną Hondą Civic. W klasie 2 (auta o pojemności do 1600ccm) Kamil Zaroda był niedościgniony w Mitsubishi Colt…i w drodze powrotnej wnętrze srebrnej rakiety ozdabiał puchar za 1 miejsce. 4 lokatę wywalczył Łukasz Kasprzyk, któremu do najniższego stopnia podium zabrakło nieco ponad 3 punkty. W klasie 4 kolejny raz Aleksander Rzepecki udowodnił, że naklejka ,,benzyna jest do kosiarek” na klapie Golfa III TD zobowiązuje i nie dał szans rywalom. Tym samym kolejna statuetka za 1 miejsce będzie zdobić kolekcję trofeów Olka. 2 lokatę wywalczył Maciej Żwirko w niezawodnym Subaru. Dziękujemy naszym zawodnikom za świetne wyniki i trzymamy kciuki na kolejnych imprezach.

Wielkie dzięki dla Krzysztofa Wiznera za fotorelację z wydarzenia.