Pojechali w Grudziądzu

Pojechali w Grudziądzu


Jak myślicie: co robią zazwyczaj nasi klubowicze LKT w niedzielny, słoneczny i leniwy poranek? My to wiemy! Z pewnością wstają szybko, aby spakować się i zdążyć na kolejny moto lub auto dzień. Tym razem 24 marca ekipa Wyczóła w składzie Krzysztof Wizner, Adrian Rac, Kamil Wysokiński, Aleksander Rzepecki i Tomasz Rzepecki zameldowała się na 1 rundzie imprezy Grudziądzki Mistrz Kierownicy. Mimo tego,że równocześnie odbywał się Rajd Monte Karlino na starcie w Grudziądzu stawiło się dwadzieścia załóg z pięciu klubów, więc rywalizacja zapowiadała się znakomicie. Tym bardziej, że pogoda sprawiła dodatkową niespodziankę zapewniając iście wiosenny klimat.
Automobilklub Toruński Delegatura Grudziądz przygotował świetną trasę zlokalizowaną na parkingu CH Auchan. Każdy z kierowców miał za zadanie pokonać kilka razy wyznaczony odcinek przez organizatora. Liczyła się umiejętność panowania nad autem, spryt i utrzymanie na wodzy emocji, a tych nie zabrakło.
-Trasa krótsza niż rok temu, dużo kręcenia,niby nie za szybko jednak felgę dało mi się uszkodzić- powiedział Krzysztof Wizner, który zajął drugie miejsce w klasie 1. Na trzecim stopniu podium stanął Adrian Rac, który rywalizował w świetnie przygotowanym Seicento. W klasie 3 Kamil Wysokiński zajął 4 miejsce. W klasie aut o najwyżej pojemności na podium mogliśmy podziwiać dwóch braci: Aleksander Rzepecki uplasował się na 2, a Tomek Rzepecki uzyskał 3 rezultat.
Kolejny rajdowy punkt w kalendarzu już za tydzień w grodzie Kopernika, gdzie zostanie rozegrana 2 runda Samochodowych Mistrzostw Torunia. Wyjątkowo impreza odbędzie się w sobotę 30 marca. Trzymajcie kciuki!