Motocrossowcy rozpoczęli sezon.

Tegoroczne zmagania Strefy Północnej w Motocrossie rozpoczęte. Inauguracyjne zawody zostały rozegrane w Mrągowie, gdzie Tomasz Piórkowski wraz z ekipą klubu Mrągowskie Stowarzyszenie Młodzieży MSM przygotowali świetne wydarzenie, które przyciągnęło 151 motocyklistów na tor przy ulicy Przemysłowej. W klasie MX85 wystartował Adam Santus, ale defekt motocykla zniweczył jego plany na dobre miejsce w dwóch wyścigach. Jan Santus na motocyklu Yamaha YZ125 reprezentował Wyczóła w klasie Junior i zdecydowanie mrągowski tor przypadł naszemu zawodnikowi do gustu. Bardzo dobra i szybka jazda zapewniła Jasiowi 5 miejsce w każdym wyścigu oraz takie samo w klasyfikacji zawodów. Należy podkreślić, że pierwsze zawody Strefy Północnej były dla naszych juniorów sprawdzianem przed startem w Mistrzostwach Polski.
W klasie MX Master wystartował Piotr Santus zdobywając 17 lokatę.
W najliczniej obsadzonej klasie MX2C na 28 pozycji zameldował się Przemek Rossa, który w pojedynkę reprezentował nasz klub na zawodach 3 maja w Kwidzynie, gdzie została rozegrana II runda MSP MX. Tym razem nasz zawodnik zajął 22 miejsce w klasyfikacji generalnej klasy MX2C.
Kolejna runda Strefy Północnej już za tydzień w Olecku. Trzymajcie kciuki, bo będzie to runda połączona z Pucharem Polski w Motocrossie.