LKT Wyczół klubowym Wicemistrzem Polski Supermoto

W minioną sobotę w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie sezonu motocyklowego PZM. Tradycyjnie impreza została zorganizowana w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego, gdzie wręczono nagrody najlepszym i najszybszym kierowcom motocykli i quadów. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w klasyfikacji klubowej zostaliśmy ll Wicemistrzem Polski w Wyścigach Motocyklowych, i Wicemistrzem Polski w Supermoto. Statuetki w imieniu klubu odebrał Prezes Bartosz Zwolanowski. Zasłużony tytuł i szarfę Mistrza Polski odebrał Bartek Wiczyński, który triumfował w klasie Superstock 1000 WMMP oraz zajął 2 miejsce w europejskim cyklu Alpe Adria również w klasie Superstock 1000. Na podium sezonu Pucharu Polski Cross Country stanął również Maksym Szulc. Nasz klubowicz zajął bardzo dobre 2 miejsce w klasie Quad Open.

Wręczenie dla klubu w Supermoto możecie zobaczyć w relacji od 3:05:00 oraz 3:16:58, dla Maksyma Szulca 09:38 oraz wywiad z Barkiem Wiczyńskim 3:13:30.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim motocyklistom  za reprezentowanie barw LKT Wyczół Gościeradz w sezonie 2017r