Finałowa runda RSMT

W sobotę, 9 grudnia 2017 tor rajdowy „Poligon” w Toruniu gościł uczestników imprezy CELMER Rally CUP’17 „MINI-MAX” , która była jednocześnie  V rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Torunia. Finał dostarczy uczestnikom podwójnej ilości punktów a smaku rywalizacji dodawał nocny odcinek specjalny. W ostatniej rundzie logo Wyczóła mogliśmy podziwiać na autach naszych dwóch klubowiczów. W klasie Krzysztof Wizner zajął 5 miejsce a w całym sezonie RSMT również piątą lokatę.  Toruński poligon przypadł do gustu dla Macieja Żwirko, który wrócił z finalnej rundy z pucharem za 3 miejsce w klasie 4. Ostatecznie w klasyfikacji generalnej sezonu uplasował się na 2 miejscu.

W tegorocznych RSMT świetne 9 miejsce w klasie 2 wywalczył duet naszych klubowiczów Kamil Zaroda i Łukasz Kasprzyk. W klasie 3 z dorobkiem 13 punktów i finalnie 15 miejscem uplasowali się Adrian Rac i Filip Markowski, a Michał Głogowski został sklasyfikowany na 18 lokacie. W klasie poza wspomnianym Maciejem Żwirko w barwach Wyczóła rywalizowali Tomasz Rzepecki (4 miejsce) oraz Aleksander Rzepecki (11 miejsce).

Wszystkim kierowcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w 2018r w barwach LKT Wyczół Gościeradz.