Udany weekend zawodników Wyczóła

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Aż 5 pucharów zdobyli zawodnicy LKT Wyczół Gościeradz w imprezach, które były rozgrywane miniony weekend. Najdalej wybrał się Maksym Szulc, który rywalizował w klasie Quad Open Mistrzostw Polski w Rajdach Enduro w Wałbrzychu. Niezwykle szybka i krótka trasa przypadła do gustu naszemu koledze, bo zarówno w sobotę jak i niedzielę zajął 2 miejsce w swojej klasie. Jednocześnie Maksym prowadzi w klasyfikacji generalnej i będzie dalej walczył w kolejnych rundach o tytuł Mistrza Polski.
Również na quadzie ścigał się Mariusz Trojanowski, który wywalczył 1 miejsce w Quad Licencja w imprezie cross country o Puchar Wójta Gminy Ostróda w CC 16.06. Kajkowo-Górczyn. 6-kilometrowa trasa przygotowana przez AMK Drwęca Ostróda przebiegała przez naturalne tereny tj. łąki, liczne dukty leśne, jary a nawet wąwóz ze strumykiem. Świetne 9 miejsce w klasie licencja zajął nasz motocyklista Paweł Budziak, pomimo trudnych warunków na trasie i tropikalnej temperatury. Jak sam przyznał start wymagał żelaznej kondycji, ale urozmaicona trasa dawała bardzo dużo satysfakcji.
Z kolei w niedzielę Automobilklub Toruński zorganizował II rundę Toruńskiego Mistrza Kierownicy. Jak wiemy takie imprezy wybierają chętnie nasi kierowcy, więc 4 naszych reprezentantów zameldowało się na starcie u naszych sąsiadów. 3 miejsce w klasie 1 zajął Krzysztof Wizner, który tradycyjnie zaprezentował się w Hondzie Civic. W klasie 2 Kamil Zarodawalczył do końca w srebrnym Mitsubishi Colt zajmując finalnie 2 miejsce. W klasie 4 tradycyjnie zobaczyliśmy duet braci Tomasz Rzepecki i Aleksander Rzepecki. Ostatecznie Tomek zgarnął puchar za drugie miejsce, a Olek uzyskał 8 lokatę. Dzięki licznej reprezentacji LKT Wyczół zajął 3 miejsce w klasyfikacji klubowej. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy!