Toruński Mistrz Kierownicy wystartował

Rewelacyjnie rozpoczął się tegoroczny sezon dla naszych kierowców. W minioną niedzielę w MotoPark Tor Toruń Automobilklub Toruńskii był gospodarzem I rundy Toruńskiego Mistrza Kierownicy, gdzie na starcie zameldowało się aż 31 kierowców w 6 klasach. Jak widać zimowa przerwa pozytywnie wpłynęła na frekwencję w inaugurującej imprezie sezonu. Oczywiście wśród głodnych adrenaliny mieliśmy 7 kierowców LKT Wyczół Gościeradz.
W 2019r Krzysztof Wizner przyzwyczaił nas, że duet z Hondą Civic to dobra recepta na czołowe miejsca w Klasie 1. Nie zmieniło się to w tym roku i w niedzielę Krzysztof wrócił do domu z pucharem za 1 miejsce. Świetnie wystartował Adrian Rac, który uplasował się na 2 miejscu w klasie 1. Klasa 3 to dominacja naszego zawodnika Patryka Scieszyńskiego w Oplu Astra. 4 miejsce wywalczył Radosław Kufel wyprzedzając Olgierda Nikla.
Klasa 4 czyli auta z najmocniejszymi silnikami to ulubiona klasa naszych klubowych braci: Aleksandra i Tomasza Rzepeckich. Tym razem Olek wywalczył 3 miejsce w klasie, a Tomasz uplasował się na 4 miejscu. W klasyfikacji klubowej LKT Wyczół Gościeradz zajmuje 1 miejsce z dorobkiem 57 punktów.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy ponownie do kolegów zza między. 1 marca wystartuje I Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Torunia Mini-Max 2020r.