Relacja z VI rundy Autostalom MOB

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

15 października na Kartodrom Bydgoszcz koledzy z Automobilklubu Kujawsko-Pomorskiego przy współpracy z Oponeo Motorsport zorganizowali przedostatnią rundę Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego Autoslalom. Łącznie na starcie zameldowało się 33 zawodników, w tym liczba 8 osobowa ekipa reprezentująca barwy Wyczóła.  Pogoda wyraźnie sprzyjała rywalizacji i walce o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej. W klasie 1 Krzysztof Wizner zajął 2 miejsce tracąc jedynie 4 sekundy do zwycięzcy. Nie zmienia to faktu, że obecnie Krzysztof prowadzi w klasyfikacji generalnej z dorobkiem 85 punktów i swoim udziałem w VII rundzie przypieczętuje tytuł mistrzowski. W klasie 2 bezkonkurencyjny okazał się Łukasz Kasprzyk, który do „generalki” dorzucił 20 punktów za pierwsze miejsce. Równie szybki był kolejny nasz klubowicz Kamil Zaroda, który przed finałową rundą zajmuje 2 miejsce w klasyfikacji generalnej tracąc jedynie 1 punkt do pierwszego miejsca w tabeli. Trzymamy mocno kciuki za udany występ 5 listopada!

W klasie 3 na ostatnim stopniu podium stanął Patryk Ścieszyński, który zdobył swoje pierwsze 15 punktów w „generalce”. 11 miejsce zajął Adrian Rac, który na kilkanaście dni przed finałową rundą w klasyfikacji generalnej zajmuje 3 pozycję. Tuż za nim został sklasyfikowany Kamil Wysokiński z dorobkiem 42 punktów.

W przedostatniej rundzie w klasie 4 wystartowało jedynie 4 kierowców. Na najwyższym stopniu podium stanął Aleksander Rzepecki, który kolejny raz udowadnia rywalom, że jest w bardzo dobrej formie. Na 3 miejscu zawody ukończył Maciej Żwirko i jedynie strata ułamków sekund pozbawiła go 2 pozycji.  Przed ostatnią listopadową rundą podium klasyfikacji generalnej klasy 4 zostało zdominowane przez zawodników Wyczóła. Prowadzi Aleksander Rzepecki z dorobkiem 99 punktów, drugie miejsce i 75 punktów to wyniki Macieja Żwirko, a tuż zanim z 67 punktami plasuje się Tomasz Rzepecki.  6 miejsce utrzymuje Kamil Jaroszewski.

Serdecznie zapraszamy już dziś na finałową rundę MOB Autoslalom, która zostanie rozegrana 5 listopada również na Kartodrom Bydgoszcz. Trzymajmy kciuki za zawodników w barwach LKT Wyczół Gościeradz