Mamy Mistrzów!

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

5 listopada Automobilklub Kujawsko-Pomorski zorganizował siódmą, a jednocześnie ostatnią rundę w tym roku imprezę Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego Autoslalom. W niedzielny poranek na bydgoskim kartodromie zameldowało się 31 kierowców, w tym 10 zawodników naszego klubu. Również tym razem ,,Wyczółowcy” pokazali się z bardzo dobrej strony jednocześnie kończąc udany sezon startów w Autoslalomach. W klasie 1 bezkonkurencyjny w Hondzie Civic był Krzysztof Wizner, który dorzucił do klasyfikacji generalnej 20 punktów i przypieczętował tytuł Mistrza Okręgu. W tej samej klasie swoje pierwsze punkty zdobył Dawid Jędrzejewski i z wynikiem 17 punktów zajął 6 miejsce w klasyfikacji sezonu. W klasie 2 tytuł mistrzowski wywalczył Kamil Zaroda, a 3 stopień podium przypadł dla Łukasza Kasprzyka, który rywalizował w aucie Proton Satria. Sezon 2017 w klasie 3 Adrian Rac zakończył na 4 pozycji z dorobkiem 54 punktów i tylko 5 ,,oczek” dzieliło Adriana od 3 miejsca na podium. 51 punktów i 5 lokata w klasyfikacji sezonu przypadła dla Kamila Wysokińskiego. 15 miejsce w klasie 3 w tegorocznym sezonie wywalczył Michał Głogowski, a Patryk Ścieszyński uplasował się na 18 miejscu.

Tegoroczną klasyfikację w klasie 4 zdominowali zawodnicy Wyczóła. Wszystkie tytuły mistrzowskie w tej klasie zasłużenie powędrowały w ręce naszych klubowiczów! Mistrzem Okręgu Bydgoskiego został Aleksander Rzepecki, tytuł Wicemistrza powędrował do Macieja Żwirko, a II Wicemistrzem zgarnął Tomasz Rzepecki. Na 6 miejscu uplasował się Marcin Drzewiecki, na 8 Kamil Jaroszewski.

Klubowo LKT Wyczół Gościeradz z dorobkiem 52 punktów został Mistrzem Okręgu za co serdecznie dziękujemy wszystkim naszym klubowiczom, którzy reprezentowali barwy Wyczóła w tegorocznych zmaganiach Autoslalom!!!