Finałowa runda RSMT

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W sobotę, 9 grudnia 2017 tor rajdowy “Poligon” w Toruniu gościł uczestników imprezy CELMER Rally CUP’17 „MINI-MAX” , która była jednocześnie  V rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Torunia. Finał dostarczy uczestnikom podwójnej ilości punktów a smaku rywalizacji dodawał nocny odcinek specjalny. W ostatniej rundzie logo Wyczóła mogliśmy podziwiać na autach naszych dwóch klubowiczów. W klasie Krzysztof Wizner zajął 5 miejsce a w całym sezonie RSMT również piątą lokatę.  Toruński poligon przypadł do gustu dla Macieja Żwirko, który wrócił z finalnej rundy z pucharem za 3 miejsce w klasie 4. Ostatecznie w klasyfikacji generalnej sezonu uplasował się na 2 miejscu.

W tegorocznych RSMT świetne 9 miejsce w klasie 2 wywalczył duet naszych klubowiczów Kamil Zaroda i Łukasz Kasprzyk. W klasie 3 z dorobkiem 13 punktów i finalnie 15 miejscem uplasowali się Adrian Rac i Filip Markowski, a Michał Głogowski został sklasyfikowany na 18 lokacie. W klasie poza wspomnianym Maciejem Żwirko w barwach Wyczóła rywalizowali Tomasz Rzepecki (4 miejsce) oraz Aleksander Rzepecki (11 miejsce).

Wszystkim kierowcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w 2018r w barwach LKT Wyczół Gościeradz.